Intro Sportdag in Rotterdam
In 2025 organiseren we op Woensdag 24 september, samen met het Erasmus MC Transplantatie Instituut, weer een sportieve dag voor orgaan- en stamcel getransplanteerden.
Op deze dag spelen we ook weer het “Match for Life” Voetbal toernooi, waarbij we in teams spelen samen met zorgverleners en getransplanteerden. Vorig jaar won Team Lever.
Maar ook als je net begint is dit een mooie dag om kennis te maken met het prachtige Walk & Talk wandel-idee. Dit vormt bij velen het begin van het omarmen van het nieuwe leven.
Ben jij getransplanteerd, ben je donor of sta je nog op de wachtlijst. Je bent welkom om te ontdekken wat er na je transplantatie weer mogelijk is.
ALLES WAT JE DOET BEGINT MET DE EERSTE STAP, MELD JE AAN EN DAN OP NAAR DE TWEEDE STAP OP 24 SEPTEMBER 2024
Aanmelden kan vanaf 1 juni 2025
Nummer Vier
Samen met het Erasmus MC organiseren we in 2025 alweer voor de vierde maal onze Mutltisportdag als introductie voor sporten en bewegen na een orgaan of stamcel-transplantatie
Aanmelden kan vanaf 1 juni 2025
De aanmelding opent op 1 juni 2025. Maar je kun hier alvast een bericht achterlaten zodat we je niet vergeten.
Voor-aanmelden voor de Multisportdag 2025
Het programma van woensdag
24 september in Rotterdam
Locatie: Sportcentrum West,
Adres: Spaanseweg 4, 3028 HW Rotterdam
Vermoedelijke Tijdstip: 13:00 tot 17.00
Programma (o.v.):
13:00 – 13:30 Ontvangst
13:30 – 14:30 Introductie in diverse sporten
14:30 – 16:00 Match for Life voetbaltoernooi
16:30 – 16:35 Uitreiking wisseltrofee
16:45 – 17:00 Napraten en uitleg
Er is op die dag ook een Walk&Talk wandeling met de Erasmus MC groep. Deze zal ongeveer 3 a 4 kilometer lang zijn en begint omstreeks 13:00 (n.t.b.). Want wandelen en praten is de beste manier om te beginnen na een transplantatie.
De Match For Life
Locatie Voetbalvelden Sportcentrum West
Tijdstip: 14:30 – 16:00
Op deze dag organiseren we een ‘Match for Life’, waarbij zorgprofessionals met patiënten voetballen in teams van 7 tegen 7 in wedstrijdjes van 2 keer 20 of 15 minuten.
We maken er een kleine competitie van waarbij we zorgprofessionals en getransplanteerden samen laten spelen in “orgaan-teams”.
Als je aanmeld kun je aangeven of je in één van de teams wil meedoen
- Ronde 1 14:30 – 14:45:
- Match 1: Team Lever vs. Team Nier
- Match 2: Team Hart vs. Team Long
- Ronde 2 15:00 – 15:15
- Match 3: Team Lever vs. Team Hart
- Match 4: Team Nier vs. Team Long
- Ronde 3 15:30 – 16:00
- Match 5: Team Lever vs. Team Long
- Match 6: Team Nier vs. Team Hart
- Finale 16:15 – 16:30
- Finale: Team #1 vs. Team #2
- Troostfinale: Team #3 vs. Team #4
Nu al lid worden ?
Wordt en blijf jij graag fit na transplantatie? Kun jij sporten en bewegen een onderdeel van jouw leefstijl maken? Dat kan bij ons, je bent welkom.
MELD JE AAN VIA HET FORMULIER HIERBOVEN
Beelden van eerdere jaren












